Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Zľava 60%
Množstevná zľava
  • 2 kusy a viac - 8.32 € za kus
  • 3 kusy a viac - 7.83 € za kus
Nádoba na výrobu ľadu so skladovacím priestorom

Nádoba na výrobu ľadu so skladovacím priestorom

Silikónová forma na výrobu aj uskladnenie ľadu - pojme až 120 ľadových kociek! Stačí len naliať vodu medzi plášť a vnútornú časť a dať zamraziť. Vnútorná nádoba následne slúži na uskladnenie zamrznutých kociek. Využiteľné aj ako chladič na víno, pivo a pod.

Žiadna dobrá párty či oslava sa nezaobíde bez poriadneho množstva ľadu. Či už potrebujete vychladiť alko, nealko alebo akúkoľvek potravinu, ľadové kocky skrátka musia byť. S touto silikónovou nádobou máte tento problém navždy vyriešený. Maximálne jednoduché vyberanie ľadu bez ďalšieho odpadu, ako napr. z igelitových vrecúšok na ľad.

Postup je skutočne jednoduchý - vložte do silikónového výrobníka plastovú nádobu. Následne výrobník ľadu popri stene opatrne naplňte vodou - plastová nádoba sa postará o to, že voda sa dostane do guličiek po obvode nádoby. Dajte zamraziť - potom plastovú nádobu vyberte a ľad stláčaním silikónu vytlačte z foriem do nádoby. Presypte do vnútornej nádoby - postup s výrobou ľadu opakujte, až kým vnútorná nádoba nebude plná ľadu.
 

na sklade v túto chvíľu zostáva: 5+ kusov

24.47 €
9.79 €
Množstevná zľava
  • 2 kusy a viac - 8.32 € za kus
  • 3 kusy a viac - 7.83 € za kus


Predalo sa už 3236 kusov
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 47 ľudí

Akcia platí do vypredania zásob. Produkt je už takmer vypredaný.

9.79