Loading...

❤ tvoj partner vo svete zliav 

0
Loading
Košík je prázdny
Zľava 60%
Strihací strojček pre maznáčikov - viac farieb

Strihací strojček pre maznáčikov - viac farieb

Nabíjací zastrihávač strojček pre menšie rasy psíkov a mačiek. Vyznačuje sa tichým chodom, ktorý neplaší strihaná zvieratá. 2 obojstranné nástavce so 4 dĺžkami umožňujú presne prispôsobiť dĺžku zastrihnutie srsti.

Strojček má ergonomický dizajn, takže sa neunaví zápästie a ruky, zatiaľ čo pracujete na lepšiu srsti vašich miláčikov. Vďaka spracovaniu môže byť docielené veľmi presné ostrihaní a možno strihať aj zvieratá s jemnou srsťou a kožou, ktoré sú náchylné k podráždeniu.

Strojček na strihanie má inštalovanú dobíjacou batériou Ni-Cd, vďaka ktorej ho môžete použiť pohodlne bez prístupu k elektrickej sieti. Perfektne vyriešený chladiaci systém poskytuje možnosť nepretržitej prevádzky bez prehrievania. Oceľová čepeľ. Materiál abs plast. Doba dobíjania cca 8 až 12 hodín. Doba prevádzkové cca 30 až 60 minút. Napájanie 110/220 V, 50 / 60Hz. Sada obsahuje: elektrický zastrihávač srsti, nabíjačku s káblom, olej pre namazanie strihacích plôch, čistiace štetec a nástavce. Všetko zabalené v pevnej krabici.

15.42 € Zobraziť varianty

Predalo sa už 587 kusov
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 41 ľudí
 

Akcia platí do vypredania zásob. Produkt je už takmer vypredaný.

15.42
Strihací strojček pre maznáčikov - oranžový

na sklade v túto chvíľu zostáva: 1 kus

15.42 €
38.55 €
Strihací strojček pre maznáčikov - modrý

Vypredané

15.42 €
38.55 €