Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Zľava 60%
Množstevná zľava
  • 2 kusy a viac - 5.00 € za kus
  • 3 kusy a viac - 4.70 € za kus
Novinka
Silikónová podložka pre zdravé pečenie

Silikónová podložka pre zdravé pečenie

Konečne zdravšie pečenie ako kedykoľvek predtým! Zemiaky, mäso, plnená zelenina alebo dobroty z cesta budú odteraz oslobodené od plávania v mastnom oleji - lepšie sa prepečú aj odspodu a vaše telo sa vám poďakuje za omnoho nižší príjem cholesterolu.
Pyramid Pan - prelomová novinka v domácom pečení s nízkym obsahom tuku! Už nebudete potrebovať žiadny papier na pečenie ani kvantá oleja. Silikónová podložka, ktorú jednoducho umiestnite na pekáč či plech, naukladáte želané suroviny, dochutíte a vložíte do trúby. Špeciálny tvar podložky tvorený silikónovými pyramídkami zabezpečí dokonalé prepečenie jedla zo všetkých strán. Vaše pochúťky budú šťavnaté, chrumkavé a všetok prebytočný tuk ostane pod nimi bez toho, že by v ňom plávali alebo boli v ňom namočené.

na sklade v túto chvíľu zostáva: 5+ kusov

na sklade u dodávateľa: 5+ kusov - doručíme maximálne do 10tich dní.

14.71 €
5.88 €
Množstevná zľava
  • 2 kusy a viac - 5.00 € za kus
  • 3 kusy a viac - 4.70 € za kus


Predalo sa už 731 kusov
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 49 ľudí

Akcia platí do vypredania zásob. Produkt je už takmer vypredaný.

5.88

Prebytočný tuk jednoducho odkvapká do medzier medzi pyramídkami a vy ho po dopečení zlejete do nádoby na prepálený olej. Podložka je tepelne odolná do 220°C - veľmi vhodná aj ako podložka pod horúci hrniec, panvicu a pod. Po použití ju zrolujete a uložíte do kredenca - šetrí miesto. Umyjete ju jednoducho v teplej vode, ale je maximálne vhodná aj do umývačky riadu.

Podrobnosti:

  • Rozmery: 40 x 28,5 x 1 cm (DxŠxV)
  • Materiál: 100% silikón
  • Farba: červená